Mahdavi SCH
سوالات متداول

1-ابتدا وارد سایت شوید در صفحه اصلی بر روی قسمت  پیش ثبت نام کلیک کنید.

2-در پنجره باز شده پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام بر روی گزینه ثبت کلیک نمائید.

3- با ثبت فرم پیش ثبت نام پنجره زیر برای شما مشاهده می شود که برای پیگیری پیش ثبت نام شما را به صفحه اصلی هدایت می نماید.

پس از تکمیل مراحل پیش ثبت نام زمان مصاحبه حضوری از طریق پیامک به اطلاع شما والدین گرامی خواهد رسید.

1-ابتدا وارد سایت شوید در صفحه اصلی بر روی قسمت پنل کاربری کلیک کنید.

2- در قسمت نام کاربری شماره ملی دانش آموز و در قسمت کلمه عبور شماره موبایل پدر یا مادر را وارد کنید.

3-در صفحه مشخصات باز شده بر روی گزینه بروزرسانی کلیک نمائید.

4-در پنجره باز شده پس از تکمیل اطلاعات دانش آموز بر روی گزینه بعدی کلیک نمائید.

5- در این مرحله پس از تکمیل مشخصات پدر گزینه بعدی را انتخاب نمائید.

6- در این مرحله بعد از تکمیل مشخصات مادر گزینه بعدی را انتخاب نمائید.

7- در این مرحله در صورتی که سرپرست دانش آموز فردی به جز پدر یا مادر باشد مشخصات وی را وارد نموده بر روی گزینه بعدی کلیک نمائید.

8- در این مرحله پس از تکمیل آخرین سابقه تحصیلی فرزندتان بر روی گزینه بعدی کلیک نمائید.

9- در این مرحله پس از تکمیل فرم اطلاعات مشاوره ای گزینه بعدی را انتخاب نمائید.

10- در این مرحله پس از تکمیل فرم اطلاعات بهداشت و سلامت گزینه بروزرسانی را انتخاب نمائید.

پایان فرآیند تکمیل فرم ثبت نام

ازآن جا که مدارس زیر مجموعه ی وزارت آموزش و پرورش می باشند، دبستان شهید مهدوی نیز از این نکته مستثنی نبوده و تدریس سر فصل ها و مباحث مد نظر در کتب درسی را البته با تعمیق و تفهیم بیشتر از حد معمول رعایت می نماید. مشارکت یادگیرندگان در امر یادگیری ، استفاده از روش های نوین تعلیم و تربیت ، بومی سازی و اجرای برنامه ها و راهکار های ارائه شده از سوی صاحب نظران و تالیف کتب کمک آموزشی و بهره مندی از سیستم هوشمند گوشه ای از فعالیت آموزشی دبستان می باشد . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با واحد روابط عمومی تماس بگیرید.

در دبستان شهید مهدوی ارزیابی ها به طور مستمربه شیوه ی توصیفی صورت می گیرد . اولیای گرامی می توانند از طریق روزنگار به صورت روز به روز و در جلسات ماهانه به وسیله ی کارنما ( گزارش کیفی عملکرد ) که مستند به پوشه ی کار دانش آموزان می باشد ، در جریان روند آموزشی فرزندشان قرار گیرند.

به منظور تکریم دانش آموزان و اولیای ارجمند ،بعد از تشکیل شورای آموزگاران، کتاب های کمک آموزشی توسط دبستان تهیه و دربین دانش آموزان توزیع می شود .

کلاسها معمولاً در فضاي مجهز به نرم افزارهاي سمعي و بصري قرآني و مشارکت دانش ­آموزان و با هدف تلاوت صحيح و انس با قرآن است.

از نگاه مسئولین دبستان شهید مهدوی همه ی معلمین و آموزگاران ارجمند عزیز و قابل احترام می باشند،لیکن در شهید مهدوی همواره تلاش مسئولین بر این بوده تا از نیروی زبده ، توانمند ، به روز و خلاق به خصوص در کادر آموزشی استفاده شود.از آن جا که نقش دبیران و معلمین در امر آموزش و فرایند یاددهی و یادگیری بسیار حائز اهمیت می باشد، ورود و جذب کادر آموزشی در کوشش تابع مقررات و شرایط خاص می باشد.

بله، ارائه خدمات سرويس رفت و آمد به دانش آموزان متقاضي، از طريق اتومبيل هاي ون و سواري و ثبت نام در ابتداي سال

شما ميتوانيد با مراجعه به بخش "تماس با ما" در صفحه اصلي وب سايت، اطلاعات مربوط به هريک از واحدهاي مورد نظر را دريافت نماييد. همچنين براي دريافت اطلاعات بيشتر ميتوانيد با شمار تلفن هاي مجتمع تماس گرفته و يا به آدرس info@mahdavi-sch.ir ايميل بفرستيد.

به منظور تسریع و تسهیل امر ثبت نام دانش آموزان ،پیش ثبت نام کلیه ی پایه ها از طریق وب سایت مدرسه و در ابتدای بهمن ماه آغاز می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • شرکت دانش آموزان پذيرفته شده در آزمون سنجش به همراه يکي از والدين در جلسه معارفه و گفتگو و سپس ثبت نام نهايي دانش‌آموز در روز و ساعتي که توسط دبستان شهید مهدوی برايشان تعيين و اعلام مي گردد.
  • ارائه 6 قطعه عکس پشت نويسي شده
  • ارائه اصل و يک نسخه کپي شناسنامه دانش آموز
  • ارائه پرونده تحصيلي سالهاي گذشته
  • به همراه داشتن دسته چک بانکي (براي پيگيري امور مالي ثبت نام)
Top